Rituál Tříkrálový pro hojnost a peníze

4. ledna 2015 v 12:17 | Dašia
Hodila by se vám nějaká koruna, euro či dolar navíc do rozpočtu vaší rodiny ? Zkuste Tříkrálový rituál. Artantra®feng shui zná mnoho rituálů na hojnost, zlepšení vztahů, kariéry, zdraví apod. 6. leden, den Tří králový, je jeden z nejvhodnějších dnů v roce pro rituál vábící peníze do vašeho života a hojnost ve všech podobách. Letos, v roce 2015, je navíc 5. ledna ráno úplněk a to zesiluje sílu Tříkrálové magie, tj. rituálů konaných tento den.
Máte zájem si to letos vyzkoušet ? Ano ? Tak si připravte malou bílou porcelánovou misku, hrstku bílé rýže a zlatou minci.
Nemáte bílou misku ? Nevadí. Možná doma najdete misku z bílého, průhledného skla nebo z béžové či hnědé keramiky nebo kovovou misku zlatavé barvy. Nevhodný je plast, miska stříbřité barvy nebo porcelán (keramika, sklo, kov) z barevným zdobením. Zlatá linka na bílém podkladu nevadí. Barevné misky jsou nevhodné.
Misku naplňte bílou rýží skoro po okraj a doprostřed navrch rýže položte "zlatou" minci. Ideální je dvacetikoruna, desetikoruna nebo padesátikoruna. Euro je vhodné jedině, pokud pracujete pro zahraniční firmu v zemi, kde se platí eurem. Dolary v Evropě nejsou vhodné pro tento rituál.
Stejně tak nelze nahradit minci nějakou "zlatou" pamětní mincí, jaké se dnes prodávají v turistických centrech, kostelích apod. Je nezbytné, aby to byla mince měny, ve které dostáváte váš plat.
A kam misku s rýží a mincí postavit ? Stoupněte si čelem ke vchodovým dveřím do bytu nebo domu, jakobyste chtěli vyjít ven ze dveří na chodbu nebo chodník. Misku pak položte ke zdi po vaší levé ruce do nejbližšího rohu na zem.
Každý den několikrát udělejte ukazováčkem tři kruhy v rýži kolem mince ve směru hodinových ručiček. Prostě načechrejte ukazováčkem rýži v misce. Třikrát za den stačí, ale klidně můžete rýži čechrat a míchat i vícekrát za den.
Po 21 až 28 dnech každodenního míchání rýže v misce odneste rýži k nejbližší řece a vysypte ji obřadně do vody. Minci uschovejte do peněženky a noste ji tam pro štěstí po celý rok až do dalšího svátku Tří králů.
První výsledky vábení hojnosti zaznamenáte obvykle po 21 až 28 dnech, tj. po vysypání rýže do řeky. Výjimeční lidé s čistou karmou mohou zaznamenat první signály i dříve, třeba už po pár dnech. Může to být pozvání na oběd, drobný dárek, sleva v supermarketu na zboží, které kupujete jen jednou za čas apod. Po čase to může být zvýšení platu, pěkné prémie nebo nová pracovní nabídka, u podnikatelů dobrý obchod, zvětšení klientely apod.
Vyzkoušejte. A když mi dáte vědět, jak se vám rituál líbil nebo co přivábil do vašeho života, budu ráda za každý váš ohlas.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama