Stejné přitahuje stejné

18. ledna 2015 v 7:00 | Dašia
Milá neznámá přítelkyně - protože jsi to obvykle ty, ženo, kdo pečuje o teplo rodinného krbu a domácí pohody - tady jsou další moje potřehy a zkušenosti pro tebe :
Feng shui člení nekonečné prostředí, krajinu, města, domy, byty, pokoje do lépe uchopitelných celků. Čínsky se jim říká pakua nebo bagua. Každý prostor se dá podle nich rozdělit na určité oblasti, v nichž se zrcadlí určité oblasti života.

Každé části prostoru pak prospívají nebo naopak škodí určité barvy, tvary, materiály. Díky tomu můžeme v našem domě, bytě, kanceláři podpořit nebo naopak úspěšně poničit naše vztahy v práci i v rodině, zdraví, kariéru, výši výdělku finanční, talent našich dětí, schopnost učit se novému apod., dosahování vysněných cílů apod.


Správnou úpravou interiéru, která je v harmonii s principy feng shui, si proto můžeš velice mnoho zlepšit v našem životě. Feng shui je o tom, jak ty ovlivňuješ prostor (dům, byt, zahradu, kancelář, pracoviště) a jak nazpět vše, čím jsi obklopena, ovlivňuje nazpět tebe. Proto je tak důležité vědět, že stejné přitahuje stejné. Krása - krásu, příjemné události, ošklivost - nepříjemné a bolestivé události, zkušenosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama