Tajemná Artantra® a její zrcadlení ve feng shui

3. ledna 2015 v 19:12 | Dašia
Tajemná Artantra® a její zrcadlení ve feng shui
Artantra® je mystická nauka, která dokáže změnit náš osud, plnit naše přání a především je skvělým nástrojem, jehož pomocí můžeme pod nánosy každodennosti, všednosti a únavného stereotypu najít smysl života, originální životní cestu...štěstí...lásku...a chcete-li, pak třeba i cestu k osvícení
Artantra® zkoumá a pracuje s vlivy prostoru a času na nejrůznější oblasti našeho života, na vztahy, kariéru, finance apod. Dokáže i nahlédnout do minulých životů a umožnit komunikaci s formami života po životě.
Do Artantry patří magie lásky, tantra pravé a levé ruky stejně jako architektura našeho osudu, domu, bytu, vztahů, budoucnosti.
Artantra® patří mezi dávné nauky předávané po staletí z Mistra na žáka. Je už mnoho let mojí profesí i koníčkem, tím, co každý den žiji a neustále studuji do větší a větší hloubky déle než třicet let.
Tento blog jsem založila proto, abych se mohla s vámi podělit o moje hluboké znalosti a obsáhlé zkušenosti z mojí dlouholeté praxe.
V době, kdy jsem před lety začínala s praxí fengshuistky, téměř nikdo nevěděl, co feng shui je. Dnes je feng shui módou a za fengshuisty se prohlašují i bytoví architekti, výrobci nábytku, malíři bytů a další řemeslníci. Feng shui v povědomí lidí degradovalo na "šoupání nábytkem" v bytě nebo barevné kombinace prostoru či předmětů. Pro svoji práci proto používám ochrannou známku umění Artantra®, které je nejvyšším levelem opravdového feng shui. V oboru Artantra® mám už mnoho let nejvyšší dosažitelný certifikát opravňující nejen v praktikování poradenství ale i k výuce Artantry®.
Ráda bych vrátila tisíce let starému umění feng shui jeho opravdový rozměr, hloubku, mystiku, schopnost měnit náš život, osud, karmu a vše, co si přejeme změnit. Na tomto blogu budu každý týden zveřejňovat nové články, které vám přívětivou formou budou otevírat dveře do tohoto umění.
Více o mně najdete na mém webu www.svetlovska.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama