Reklama na blogu ? Podvod !

5. února 2015 v 13:19 | Dašia

Každý, kdo si zde založí blog, dává souhlas k připojení reklamy k jeho článkům. Ano, to chápu - z něčeho žít správci webu musí. Nevadí mi, když je u mých textů reklama na kosmetiku, oblečení nebo obchůdek s feng shui ozdůbkami. Šokuje mne ale, že někdo na můj blog přidá reklamu na cizí školu feng shui. To je jako by na blog Mercedesu dali reklamu na auta jiných, neznámých značek a doufali, že se kupující splete. Snaha ve stylu : "Neúspěšný chcú piť z krvi tých, co úspěšně sú prví" (to jsou slova z písničky Čím to je od slovenské skupiny No name),
Jsem profesionál a začínala jsem moji praxí v době, kdy v ČR téměř nikdo netušil, co to feng shui vůbec je a nikdo ho tady nevyučoval. Byla jsem první, kdo tuto tajnou duchovní Nauku před lety začal vyučovat v komplexní a tudíž skutečně fungující podobě, zatímco většina ostatních postupně se objevujících rádoby lektorů byla většinou jen o jednu přečtenou knížku před účastníky kurzu, kterým přednášeli.
Mám znalosti, které nejsou v Evropě dodnes dostupné a jako jediná ovládám 3D a 4D feng shui v podobě tzv.prostorových projekcí, osobního saligramu a mnoho dalšího o čem ostatní fengshuisti v ČR nemají ještě ani tušení. Všichni vycházejí z knih, které popisují pouze 2D Školu tvaru nebo 2D Školu kompasu a 2D vliv letících hvězd. Náš život ale není 2D placka půdorysů a vlivů. Náš život je mnohem větší - má mnohem víc rozměrů. Ale nauka 3D a 4D se předává už jen osobně z Mistra na žáka, v knihách ji nenajdete. Je totiž dodnes tajná. Já ji dostala od mého Mistra do užívání před 12 lety.

Pokud bude pokračovat parazitování cizích lektorů FS na mém jménu, budu muset ukončit činnost tohoto blogu. Parazity živit odmítám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama