Velikonční feng shui pro duši

2. dubna 2015 v 13:49 | Dašia
Velikonoční Feng shui pro duši
Kouzlo vzkříšení - na Velikonoční neděli - je kouzlem nových začátků a příležitosti zkrášlit a změnit k lepšímu svoji budoucnost. Duše člověka je velmi citlivá na barvy a vůně. Čím příjemnější vjemy duši dopřejeme, tím krásnější situace do naší budoucnosti bude přitahovat jako magnet. Červená barva kraslic vábí fyzickou sílu, radost, lásku. Sluníčkově žlutá barva bohatství. Zelená je barva změn a modrá se historicky nepoužívala s jedinou výjimk...ou temně modrých kraslic s vyškrabávanými bílými vzory. Temně modročerná s bílým vzorem nebo čistě bílé vajíčko symbolizují novou, čistou budoucnost. Něco, co teprve přijde, co se za čas "vyklube" a obohatí současný život. Barvení, batikování nebo jiné zdobení vajíček byla "práce" na hezčí, pestřejší budoucnosti. Že vás nebaví barvit vajíčka? Nevadí, kupte čokoládová v barevném lesklém staniolu - fungují stejně dobře jako klasická slepičí.
A když na stůl přidáte kytici řezaných žlutých narcisů nebo červených tulipánů, vaše duše kochající se vůní jarních květin bude zpívat líbeznou písničku a radost vás bude provázet po mnoho dní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivana Havlíčková Kolínová Ivana Havlíčková Kolínová | E-mail | 31. března 2017 v 10:17 | Reagovat

Tradice Velikonočních svátků je krásná, ale dnes se již mnoho zvyklostí udržuje pouze na vesnici, ve městě se pomalu ze života vytrácí. Malování kraslic je nádherné...:) společné zdobení a vyprávění je čas, kdy k sobě máme blízko a můžeme se na chvilku zastavit a připomenout si, co vše se nám ze života vytrácí.Přeji pěkný den :) Ivana

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama